Telefon   +48 22 299 37 95

Ogłoszenia Praca

Opis stanowiska:

  • montaż systemów wentylacyjnych, chłodniczych i klimatyzacyjnych (Split, Multi-Split, VRV)
  • serwis, diagnostyka i naprawa urządzeń wentylacyjnych oraz systemów klimatyzacyjnych i chłodniczych

Wymagania

  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
  • wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, automatyki
  • aktualne uprawnienia F-gazy
  • umiejętność lutowania twardego instalacji chłodniczych
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV- mile widziane
  • uprawnienia do pracy na podnośniku - mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat B
  • ciekawe hobby, żebyś mógł nas zarazić swoją pasją na podczas spotkań integracyjnych

Co oferujemy? Oprócz tego co znajdziesz w każdym ogłoszeniu tj.:

    • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
    • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju
    • system wynagradzania adekwatny do efektów pracy

… to niewątpliwie wyróżnia nas doskonała atmosfera pracy jaką tworzy cała grupa oraz indywidualne podejście do każdego pracownika.

Klimatyzacje • Wentylacje • Chłodnictwo